Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Оподаткування операцій з нерухомістю

Опубликовано 06.04.2015

Податок при відчужені об’єкта нерухомості стягується тільки в окремих випадках

Читать полностью »

Відкриті реєстри та бази даних України

Опубликовано 02.03.2015

Пропонуємо вашій увазі широкий список відкритих реєстрів та баз даних України, які допоможуть запобігти шахрайським діям, виявити фіктивні підприємства, фірми, приватних підприємців, а також з'ясувати цілий ряд інших питань.

Читать полностью »

Як затягнути справу в суді - 3 простих способи.

Опубликовано 12.01.2015

Три простих способи затягнути справу і виграти час.

Читать полностью »

Квартиранти можуть не платити за оренду?

Опубликовано 06.10.2014

Відразу обмовимося, що наведена нижче інформація актуальна тільки для випадків, коли між господарем і квартирантами укладено письмовий договір оренди. Справа в тому, що квартиранти уклавши договір оренди можуть довгий час не платити орендну плату і при цьому продовжувати проживати в квартирі.

Читать полностью »

Як відсудити квартиру у колишнього чоловіка.

Опубликовано 02.06.2014

В сімейних правовідносинах поширена ситуація, коли до вступу в шлюб чоловік вже мав квартиру або перебуваючи у шлюбі отримав квартиру у подарунок. Сім'я вселилася в таку квартиру і прожила там все життя. Але через деякий час справа дійшла до розлучення, й почався розподіл майна. За замовчуванням така квартира є дошлюбним майном чоловіка і не підлягає розділу, так само як і квартира яку чоловікові подарували у шлюбі(як правило, так чинять батьки, що б убезпечити своїх чад на випадок розлучення).

Читать полностью »

Думка співвласників при продажі частки нерухомого майна. Ніяких проблем!

Опубликовано 13.01.2014

Часткове право власності на нерухоме майно накладає деякі обмеження. Одне з них полягає в тому, що при продажі своєї частки потрібно врахувати інтереси інших співвласників. Часто зустрічається помилкова думка про те, що продати свою частку без їх згоди неможливо! Ще одна поширена помилка це думка про те, що не можна продати частку сторонній особі.

Читать полностью »

Як продати іпотечну квартиру.

Опубликовано 01.07.2013

Продати квартиру, куплену за іпотекою, можна. Однак доведеться побігати, адже на квартирі «висить» обтяження на користь банку (застава). Це обтяження не дозволяє без згоди заставодержателя оформити перехід права власності до нового власника. Виходить, що продати іпотечну квартиру можна тільки після погашення кредиту. Де взяти гроші? Звичайно у покупця!

Читать полностью »

Як скасувати реєстрацію місця проживання людини в квартирі без її згоди.

Опубликовано 03.12.2012

Ситуації, в яких є необхідність скасувати реєстрацію місця проживання людини в квартирі без її згоди, бувають різні. Буває, що потрібно скасувати реєстрацію місця проживання колишнього чоловіка або дружини, дорослої дитини або просто знайомого, який колись попросив про реєстрацію на час, а тепер пропав.

Читать полностью »

Дарування чи купівля-продаж? Що краще?

Опубликовано 02.04.2012

Приходять сьогодні до нас батько з сином і запитують: як краще переоформити квартиру з батька на сина, через дарування чи за допомогою договору купівлі-продажу?

Читать полностью »