Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Як скасувати реєстрацію місця проживання людини в квартирі без її згоди.

Опубликовано 03.12.2012

Ситуації, в яких є необхідність скасувати реєстрацію місця проживання людини в квартирі без її згоди, бувають різні. Буває, що потрібно скасувати реєстрацію місця проживання колишнього чоловіка або дружини, дорослої дитини або просто знайомого, який колись попросив про реєстрацію на час, а тепер пропав.

Розглянемо конкретний випадок, коли колишній власник не бажає зніматися з реєстрації в квартирі.

Ви вже тримаєте в руках документи на свою, недавно придбану, квартиру, а продавець все ще залишається в ній зареєстрований. Рахунки приходять з урахуванням кількості зареєстрованих осіб, і Ви змушені платити більше грошей за комуналку. Саме по собі розуміння, що чужа людина зареєстрований у твоїй квартирі, створює тривожне відчуття. Формально, колишній власник має право на користування вашою квартирою. Це звичайно не право власності, але для того що б вимагати від вас вселити його в квартиру достатньо.

Звернення до суду - найефективніший спосіб зняти з реєстрації продавця квартири без його згоди. Для цього необхідно подати позовну заяву. У суді потрібно всього лише довести, що між вами відбулася угода купівлі-продажу і ви новий господар квартири. Ну а далі, на підставі позитивного рішення суду, міграційна служба зніме з реєстрації продавця, і в квартирі стане «просторіше»!