Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Як затягнути справу в суді - 3 простих способи.

Опубликовано 12.01.2015

Три простих способи затягнути справу і виграти час.

Спосіб №1 - НЕЯВКА В СУД

Спосіб дієвий але, має обмеження: спрацьовує один-два рази. Досить не отримувати листи, телеграми, не відповідати на вхідні дзвінки. Таким чином, у суду не опиниться відомостей про ваше належне повідомлення і суддя буде змушений відкладати засідання. Але після кількох невдалих спроб повідомити вас про судове засідання, повідомлення опублікують в газеті, і справа рушить далі.

Таким способом можна затягнути справу на один-два місяці.

 

Спосіб №2 - КЛОПОТАННЯ

Для відкладення судового засідання досить заявити клопотання про це і привести підстави. Ви можете посилатися на необхідність допиту свідків, залучення до суперечки третіх осіб, ознайомлення з матеріалами справи, на те, що вам необхідний час на збір доказів, на хворобу і т.п. Головна умова - причина повинна бути вагомою і поважною. Якщо у справі потрібна експертиза, то це теж може стати в нагоді. Заявіть клопотання про призначення судової експертизи, і ви гарантовано виграєте від одного до декількох місяців часу.

 

Спосіб №3 - ОСКАРЖЕННЯ

Поки рішення суду не вступило в законну силу ви вправі його оскаржити. З досвіду можемо сказати, що такий спосіб дозволяє виграти ще від двох до шести місяців.

 

Для того, що б використовувати всі наведені способи, необхідно добре знати процесуальний кодекс і розуміти, що відбувається в кожному судовому засіданні. Таку роботу ми рекомендуємо доручити грамотному юристу або адвокату.