Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Вас позбавляють водійських прав? Страхова компанія не платить по ОСЦПВ або КАСКО?

Страхової виплати недостатньо для ремонту? Вас хочуть зробити крайнім у ДТП?

Зв'яжіться з нами! Ми готові Вам допомогти!

 

Будь то спори зі страховими компаніями щодо виплат компенсацій, спори про відшкодування шкоди, спори про винність або не винність кожної зі сторін ДТП, юридична компанія «Ваш Правник» допоможе Вам відстояти свої права і законні інтереси в суді.

Юридична компанія «Ваш Правник» - це досвідчені юристи та адвокати, які мають практику судових спорів з автосалонами, банками, страховими компаніями, громадянами, винними в ДТП, а також працівниками поліції.

У нашій компанії працюють фахівці, що мають юридичний стаж не менше 7 років і спеціалізуються саме на автоправі та суперечках що випливають з ДТП. Ми щодня представляємо інтереси наших клієнтів практично у всіх судах Києва та Київської області. Накопичений досвід дозволяє вигравати здається вже безнадійні судові процеси, оскільки практично завжди можна знайти порушення встановленого законом порядку.

Звернувшись до нас, Вам не потрібно буде самостійно збирати необхідні документи, готувати позовну заяву і численні клопотання, бути присутнім в судових засіданнях. Наші фахівці виконають всю роботу за Вас.

  

Телефонуйте нам 0 (50) 313-17-71 прямо зараз і запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію.

Консультація досвідченого адвоката допоможе Вам уникнути непотрібних помилок,

застерігаючи Вас від неправильних дій і можливих матеріальних втрат.

Співпраця з нами - запорука Вашого спокою!